pondělí, 27 leden 2020

Příslušenství

Soklové lišty

Soklová dýhovaná lišta je přírodním produktem vyráběným v harmonii se životním prostředím, ze smrkového dřeva, které je čerpáno z obnovitelných zdrojů. Pevné spojení nosného materiálu zaručuje minimalizaci kroucení dřeva. Povrchy profilů jsou vyrobeny z vysoce kvalitní, dvojitě hoblované dřevěné dýhy. Povrch je lakovaný, upravený UV- zářením. Produktová řada je velmi široká, různorodá, k dispozici je 40 druhů dýhy z domácích i exotických dřevin. Povrchová úprava chrání soklovou lištu od škodlivých vlivů životního prostředí a zdůrazňuje přírodní a jasnou strukturu dřeva. Lak neobsahuje těžké kovy a formaldehydy, lehce se čistí. 

 

Naši dodavatelé

 

Péče Dr. SCHUTZ

Založena roku 1955, nachází se společnost CC-Dr. Schutz GmbH již druhou generaci ve vlastnictví rodiny Schutz. Společnost se vždy profilovala jako partner obchodníků a řemeslníků. Svými vysoce kvalitními čistícími a ošetřovacími produkty a systémy se stará o to, aby různé typy podlahovin jako PVC, linoleum, koberce, lamináty a parkety sloužily svým uživatelům dlouhá léta ve vysoké hodnotě a kvalitě.

Velmi důležitá je pro CC-Dr. Schutz také ochrana životního prostředí. Základ výroby tvoří k životnímu prostředí ohleduplné suroviny. Jako první výrobce čistících a ošetřovacích produktů obdržel CC-Dr. Schutz repliky hodinek už v roce 1996 pro tehdejší továrnu v Bad Pyrmont ekologický certifikát (Öko-Audit-Zertifikat) Evropské unie.

 

Naši dodavatelé

Péče BONA

Bona ČR spol. s r.o. se řadí k nejvýznamnějším tuzemským dodavatelům kompletního sortimentu výrobků pro povrchovou úpravu, ochranu a údržbu všech druhů dřevěných podlah v interiéru. 

Naši dodavatelé